Strona główna

Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Marii Magdaleny i Św. Wojciecha w Lisewie Kościelnym kieruje zapytanie ofertowe w sprawie prac renowacyjnych  na cmentarzu w Lisewie Kościelny, który jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Oferty należy składać do dnia 29.04.2024 r., do godz. 13.00 w siedzibie zamawiającego (adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marii Magdaleny i Św. Wojciecha Ks. Grzegorz Makowski, Lisewo Kościelne 56, 88-180 Złotniki Kujawskie). Kontakt z Proboszczem Parafii Ks. Grzegorzem Makowskim od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.00, tel. 607 229 052.

Renowacja ogrodzenia cmentarza parafialnego w Lisewie Kościelnym”

Dokumenty do pobrania ze strony parafii potrzebne do złożenia zapytania ofertowego:

Opinia konserwatorska

Opis i wyliczenia prac

Załącznik nr 1 – formularz ofertowy

Załącznik nr 2 – oświadczeniena podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. (1)

Załącznik nr 3 – wykaz robót

Załącznik nr 4 – wizja lokalna

Załącznik nr 5 – projekt umowy Lisewo Kościelne

Zapytanie ofertowe Lisewo Kościelne